اهداء یک دستگاه ایزی ونت به بیمارستان امام رضا (ع)

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر غلامرضا خدادادی در اعلام این خبر افزود:با همت و بزرگواری خیر نیک اندیش و بزرگوار لارستانی یک عدد دستگاه ایزی ونت ساخت کشور عزیزمان ایران به ارزش۲۵۸میلیون ریال خریداری و به بخش کرونای (آی سی یو تنفسی)این مرکز اهداء گردید.


وی خاطرنشان کرد:ایزی‌ونت محصول شرکت دانش بنیان دارو درمان پرشیا یک احیاکننده نیوماتیک است که در هنگام مشکلات قلبی-ریوی، عمل تهویه را جهت احیا یا انتقال بیمار انجام می دهد. این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط شرکت دارو درمان پرشیا تولید شده و تمامی قطعات آن ساخت ایران می‌باشند. کادر درمان بیمارستان‌ها، به خصوصICU، شامل پزشکان و پرستاران و هم چنین پرسنل اورژانس و آمبولانس،کاربران اصلی این دستگاه هستند. دستگاه می‌تواند برای بیماران با وزن ۱۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم استفاده شود. منبع انرژی این دستگاه، نیروی مکانیکی خود اکسیژن است و دستگاه هیچ گونه نیازی به منبع تغذیه یا باتری ندارد.
دکتر خدادادی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه خیرین محترم و بزرگوار لارستانی، آرزوی سلامتی و تندرستی همه این عزیزان را از خداوند متعال خواستار شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.