به مناسبت هفته پویش ملی مبارزه با سرطان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) ،هفته پویش ملی مبارزه با سران با برپایی ایستگاه سلامت در این مرکز بصورت نصب پوستر و بنر آموزشی برگزار گردید.

همچنین فیلم آموزشی در رابطه با راه های پیشگیری از سرطان با همکاری خانم دکتر رادمرد(متخصص بیماری های داخلی) تهیه و در آپارات به آدرس oparat.com/v/szewk  بارگزاری و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

 لازم بذکر است این فیلم آموزشی نیز در لابی بیمارستان پخش و مورد توجه همراهان و مراجعین این مرکز آموزشی قرار گرفت.

 سرکار خانم شیخی رئیس دفتر  خدمات پرستاری و مامایی بیمارستان در این باره افزود: امیدوارم به روزی برسیم که آگاهی مردم به حدی رسیده باشد که با خود مراقبتی آمار ابتلا به سرطان به کمترین حد ممکن کاهش یافته باشد.

سعیده فرامرزی حقیقی سوپروایزر آموزش سلامت در رابطه با برپایی ایستگاه سلامت گفت: با اطلاع رسانی عمومی و افزایش آگاهی مردم می توان به تشخیص زودرس به عنوان نکته کلیدی و موفقیت آمیز سرطان امیدوار بود که مهمترین آگاهی در زمینه * مواد غذایی سالم، کنترل وزن، ورزش و نیز شیوه زندگی است.

ضمنا آموزش های لازم و اطلاع رسانی در مورد سرطان و راه های پیشگیری از آن توسط سوپروایزر آموزش سلامت و کارکنان بیمارستان به مراجعین داده شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.