تابلو برق اصلی بیمارستان امام رضا (ع) بهسازی و ارتقاء یافت.


  • دکتر غلامرضا خدادادی در اعلام این خبر افزود: با توجه به گسترش فضای فیزیکی بیمارستان ،راه اندازی بخش های جدید و همچنین توسعه اتاق عمل نیاز به اصلاح، طراحی مجدد و هوشمندسازی تابلو برق اضطراری بیمارستان بیش از پیش احساس می شد لذا با طراحی و نصب تابلو برق جدید در واحد تاسیسات گام بزرگی در جهت پایداری خدمت رسانی به بیماران برداشته شد.
    این تابلو برق با قابلیت نصب PLC در جهت هوشمندسازی و کنترل کامل سیستم برق اضطراری طراحی و با هزینه ای بالغ بر ۳میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی ساخته شده است.
    برنامه نصب و راه اندازی تابلوبرق ارتقا یافته پس از تشکیل جلسه مدیریت بحران با مسولین واحدها و هماهنگی کامل تمام تیم های بیمارستان خصوصا پرسنل محترم و پرتلاش واحد تاسیسات انجام گرفت.
    غلامرضا خدادادی از کلیه پرسنلی که در این زمینه یاری گر این مجموعه بوده اند تشکر و قدردانی نمود .
    خاطرنشان میگردد که دکتر بهزاد رضایی ریاست و دکتر امین والی پور معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان در زمان اجرای این پروژه در واحد تاسیسات حضور یافته و ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید در جریان نصب و راه اندازی تابلو برق قرار گرفتند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.