تجلیل از نوجوان هنرمند لارستانی در مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) صبح روز پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۹۹ از نوجوان هنرمند لارستانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
الهه خرمی نوجوان هنرمند لارستانی که در دوران قرنطینه خانگی توانسته بود با ذوق و سلیقه وصف ناپذیر خود تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت را در خط مقدم مبارزه با کرونا به تصویر بکشد، صبح روز پنجشنبه، چهارم اردیبهشت ماه ۹۹، با دعوت ریاست بیمارستان جناب آقای دکتر بهزاد رضایی در محل کار ایشان حضور یافته و در حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان جناب آقای حجتی از وی تقدیر و تشکر به عمل آمد. در طی این دیدار دکتر رضایی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه همشهریان محترم در مبارزه با ویروس کرونا، نقاشی های خانم الهه خرمی را اثری برخاسته از استعداد شکوفای این نوجوان هنرمند و چیره دست خواند و برای این نوجوان فرهیخته آرزوی موفقیت های روز افزون نموده و در پایان جهت فرهنگ سازی و ارائه خدمات بهداشتی درمانی در جامعه و خصوصا این شهرستان قول هرگونه مساعدت و همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دادند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.