حضور سرزده معاونت درمان دانشکده در بخش کرونای اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) لار

*حضور سرزده معاونت درمان دانشکده در بخش کرونای اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) لار*

دکتر امین والی پور معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان ظهر امروز به طور سرزده در بخش ۲ کرونای اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) لار حضور یافت و ضمن عیادت از بیماران، مسائل و مشکلات این بخش که به تازگی و با توجه به مراجعات زیاد بیماران کرونایی در پیک پنجم راه اندازی شده است؛ مورد بررسی قرار داد.

دکتر غلامرضا خدادادی رییس بیمارستان امام رضا (ع) لار که در این بازدید، دکتر والی پور را همراهی می کرد، با اشاره به اینکه پرسنل بیمارستان در جهت نجات جان بیماران با جان و دل تلاش می کنند، افزود: اقدام کادر درمان بخش های کرونایی اورژانس بیمارستان در راستای خدمات دهی هر چه بهتر به بیماران و تسهیل در امور مراجعه کنندگان، ستودنی و مثال زدنی است.

در ادامه مژگان کامیاب مسول بخش اورژانس بیمارستان هم ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مسولین دانشکده و بیمارستان در پیشبرد کارها، افزود: حضور مسولین در شرایط سخت در کنار پرسنل و کادر درمان باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر این فرشتگان و جان برکفان شده است.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.