در آستانه حلول ماه مبارک رمضان و با همت و نیّت خیر خواهانه مهندس عبدالله رحمان نیا مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال وجه نقد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیدوار اوز ، دکتر عنایت عاقل رئیس بیمارستان ضمن تقدیر از این اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه این خیّر نیک اندیش که به نیابت از مرحوم ابراهیم رحمان نیا و فرزندان ایشان صورت گرفته اظهار داشت: با توجه به نیازمندی های بیمارستان امیدوار اوز این مبلغ صرف خرید دو دستگاه دی سی شوک جهت بخش های داخلی جراحی و ccu، یک دستگاه شیکر انکوباتور پلاکت جهت آزمایشگاه و دو عدد دستگاه ترالی پرونده شد و بخشی از نیازمندی های بخشهای بیمارستانی با همت والای این نیک اندیش مرتفع شد.

وی با دعوت از خیرین و نیک اندیشان با همت برای کمک به ارتقا تجهیزاتی بیمارستان افزود: از آنجایی که حوزه درمان، به شکل مستقیم با سلامت مردم در ارتباط است و تامین نیازمندی های آن جز موارد اساسی منطقه محسوب می شود، یقینا دعای خیر بیماران تا ابد همراه شما خواهد بود.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.