در سایه الطاف امام رئوف

در سایه الطاف امام رئوف

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) صبح امروز دوازدهم فروردین ۹۹ مصادف با سالروز جمهوری اسلامی ایران، خادمیاران حضرت حرم مطهر رضوی در بیمارستان امام رضا(ع) حضور یافتند و با پخش غذای نذری به نیت امام هشتم در جمع پرسنل این مرکز آنها را در این روز بزرگ مهمان امام رضا(ع) نمودند.

دکتر بهزاد رضایی رئیس بیمارستان امام رضا (ع) ضمن تقدیر و تشکر از همه نیروهای مردمی بسیج و سپاه و خادمیاران رضوی بویژه جناب سرهنگ جاهدی فرمانده محترم ناحیه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لارستان به عنوان یکی از خادمیاران امام رضا(ع) افزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لارستان همیشه و در همه حال مخصوصاً در مبارزه با ویروس کرونا از هیچ حمایتی دریغ نورزیده و حمایت همه جانبه خود را از این مرکز در ارتقاء سلامت شهرستان اعلام نموده است. وی تصریح کرد:در طول این مدت خادمیاران حرم مطهر رضوی در دو مرحله با حضور خود در این مرکز با ایجاد فضای معنوی نسبت به تقویت روحیه بیماران اقدام نموده اند و با توجه به اینکه این مرکز با نام امام رضا(ع) مزین گشته با توسل به امام معصوم شفای بیماران و ریشه کن شدن این بیماری را از خداوند متعال خواستار شدند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.