دسترسی به سامانه آنلاین مدلیب

ایجاد ارتقاء کیفی در نظام سلامت و درمان کشور بی گمان نیازمند ارائه راهکارهای نوین مدیریتی و هم راستا با تحول این نظام در سراسر کشور می باشد ، لذا در همین راستا با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات، سامانه آنلاین مدیلیب ، با همکاری و مشاوره جمع کثیری از متخصصین حوزه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، اساتید دانشگاههای علوم پزشکی توانسته است سامانه آنلاین مدیلیب را در تمام رشته های پزشکی طراحی و در اختیار جامعه پزشکان و متخصصان قرار دهد.

دسترسی های موجود در مدیلیب :

۱-      دسترسی کاملا آنلاین و بدون نیاز به نصب به برنامه UpToDate با قابلیت جستجو و لینک به رفرنس های موجود

۲-     دسترسی کاملا آنلاین و بدون نیاز به نصب به بیش از ۳۰ هزار عنوان کتاب به تفکیک ۸۰ رشته پزشکی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی

۳-     دسترسی کاملا آنلاین و بدون نیاز به نصب به مجموعه ژورنال های روز دنیا

برای استفاده از محتوای سامانه نیاز به نصب هیچگونه برنامه جانبی نیست و بعد از ورود کاربر از آدرس www.medilib.ir  به سامانه به راحتی میتواند در کمترین زمان ممکن از محتوای سامانه به صورت آنلاین و در تمامی سیستم عامل های مختلف اعم از:  IOS ، MAC ، Android , Windows استفاده نمایید.

در این راستا سامانه آنلاین مدیلیب جهت استفاده برای دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز تابعه آنها  میتواند در تحت شبکه دانشگاه ( رنج IP ) خدمات مدیلیب را ارائه دهد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.