دکتر حسنی ریاست محترم بیمارستان امام رضا (ع) لار در پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

دکتر حسنی ریاست محترم بیمارستان امام رضا (ع) لار در پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتی ها و ایثارگری های خود، آیین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی، ارزش فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده. دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگ مقدسی شد که طریق اتصال به ملکوت را هموار کرد. اگر امروزه شاهد ایثار، فداکاری و تلاش های ارزشمند کادر درمان خستگی ناپذیر و گرامی هستیم؛ این ثمره آموزه های دفاع مقدس و در امتداد فرهنگی است که سالها پیش شهدا و ایثارگران در این مرز و بوم ترویج کردند. هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده به دست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است.
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
فرارسیدن ۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس، فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت مقام والای شهدای دفاع مقدس، امام شهدا، جانبازان و ایثارگران غیور، تبریک خود را محضر یادگاران جنگ تحمیلی و مردم شریف و شهید پرور ایران عزیز تقدیم نمایم.
از خدای متعال سرافرازی همیشگی و بیش از پیش میهنمان ایران را مسئلت نموده و پیروی از فرهنگ ایثار و شهادت را برای همه فرزندان این آب و خاک آرزو می‌نمایم.
📌 روابط عمومی مرکز آموزشی
درمانی امام رضا(ع) لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.