رسیدگی به اعتراض همشهریان – در خصوص نیاز به مدرک شناسایی غیر از دفترچه

با سلام به مردم شریف لارستان
پیرو اعتراض یکی از همشهریان عزیز در خصوص نیاز به مدرک شناسایی غیر از دفترچه برای ترخیص از اورژانس، ضمن عذرخواهی از این شهروند بدلیل معطل شدن در اورژانس، ذکر دلیل آن برای تنویر افکار عمومی ضروری میباشد.
با توجه به استرس همراهان در اکثر مراجعات به اورژانس و ناقص بودن اطلاعات هویتی درج شده در دفترچه بیمه، در بسیاری موارد ثبت ناقص و یا اشتباه اطلاعات شخصی بیمه در سامانه اورژانس سبب اخلال در ارسال الکترونیک اسناد بیمه ای میشود که این موضوع باعث متضرر شدن بیمار و عدم انتفاع از خدمات بیمه برای وی میگردد‌. متاسفانه هنوز عملیات حذف دفترچه کاغذی و ادغام در کارت ملی صورت نپذیرفته که ان شاءالله با این اتفاق مشکل مرتفع خواهد شد. در حال حاضر برای رفاه بیماران مراجعه کننده به اورژانس که بعضا ممکن است ساکن لار نباشند و گاها بدلیل مراجعه با عجله مدارک همراه نداشته باشند، این امکان فراهم شده که از طریق شبکه های مجازی عکس مدرک را برای بیمارستان ارسال کنند و باز هم در شرایط خاص با اجازه سوپروایزر بیمارستان عملیات ترخیص علارغم نقص مدارک صورت میپذیرد.
قطعا سیستم بی عیب و نقص نیست و نیازمند انتقادات و پیشنهادات همشهریان گرامی هستیم.
بهزاد رضایی
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع)
۹۸/۱۱/۲۴

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.