شبی بحرانی و غم انگیز برای بیمارستان امام رضا(ع)

 

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی امام رضا(ع)، یکشنبه شب، هفتم شهریور ماه ۱۴۰۰؛ اعلام کد بحران در فضای بیمارستان از اتفاقی ناگوار خبر داد.
دکتر غلامرضا خدادادی در این باره گفت: همزمان با ارائه خدمات به بیماران کرونایی “بستری و سرپایی” در بخش اتفاقات، با ورود غیر منتظره بیماران بدحال تصادفی، قلبی و غیره به این بخش و با توجه تعداد بیماران و وخامت حال آنان، کد بحران در بیمارستان اعلام شد.
در ابتدا به دلیل وخامت حال مصدومان حادثه رانندگی در اسرع وقت اقدامات حیاتی برای مصدومین شروع وکلیه پزشکان مربوطه اعم از متخصص طب اورژانس، متخصص جراحی عمومی، متخصص جراح مغز اعصاب و متخصص بیهوشی، مسول بخش و سایر پرسنل جهت ارائه خدمات به بیماران و مصدومین فراخوان شده ودر کمترین زمان ممکن اقدامات درمانی بویژه برای مصدومین حوادث ترافیکی تحت نظارت دکتر والی پور معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان آغاز شد.

خدادادی گفت:در این شب بحرانی ۸مورد عملیات احیای بیمار انجام شد که ۴مورد احیای موفق و متاسفانه عملیات احیاء برای دو بیمار تصادفی و دو بیمار دیگر موفقیت آمیز نبود و چهار بیمار فوت شدند؛ یک بیمار دیگر نیز پس از انتقال به اتاق عمل و انجام اقدامات درمانی به بخش مراقبتهای ویژه منتقل و تحت نظر می باشد.
دکتر خدادادی ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار این عزیزان از کلیه همکاران و پرسنلی که در این بحران تمام تلاش خود را برای نجات جان بیماران و مصدومان به کار گرفتند تشکر و قدردانی کرد و سلامتی و تندرستی همه همشهریان و کادر درمان را از خداوند متعال خواستار شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.