عیدانه پزشکان متخصص در اقدامی جهادی به مردم روستای کهنه مرکزی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) در اقدامی جهادی به مناسبت عید غدیر خم پزشکان متخصص این مرکز مردم روستای کهنه مرکزی را ویزیت نمودند.
طی هماهنگی به عمل آمده با پزشکان متخصص شاغل در این مرکز و هم زمان با روز عید سعید غدیر خم در اقدامی جهادی و خودجوش پنج پزشک متخصص در رشته های جراحی جناب آقای دکتر رضایی، مغز و اعصاب جناب آقای دکتر اشکوه، اطفال سرکار خانم دکتر غفوری، داخلی سرکار خانم دکتر رادمرد، زنان سرکار خانم دکتر نوروزی و تعدادی از پرسنل به روستای کهنه مرکزی اعزام و مراجعه کنندگان را به صورت رایگان ویزیت، و با توجه به شیوع بیماری کرونا با در اختیار قرار دادن پمفلت های آموزشی نسبت به راهنمایی مراجعه کنندگان اقدام نمودند. لازم به ذکر است که طی همین روز تعداد ۱۷۰ ویزیت انجام شد. در پایان دکتر رضایی به عنوان رئیس بیمارستان و به نمایندگی از پزشکان از دهیاری روستای کهنه مرکزی به خاطر همکاری با کادر درمان تشکر و قدردانی و تعداد ۱۰۰ عدد ماسک به این دهیاری اهداء نمود.

1 دیدگاه

  1. مهناز خلیلی ازاد 2020/08/09 در 8:22 ق.ظ

    باتشکروقدردانی از پزشکان متخصص محترم که همیشه در خدمت رسانی به مردم نیازمند ومحروم کم نمیزارند خداوند به شما اجر بزرگ عنایت فرماید موبایلش از دکتر رضای و کادر درمان پرستاران همیشه زحمت کش

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم