نوزاد۴٫۹۰۰ کیلوگرمی از مادری با دوبار سابقه سزارین به روش طبیعی در بیمارستان امام رضا «ع» لارستان متولد شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر غلامرضا خدادادی از تولد بی سابقه نوزادی به وزن ۴/۹۰۰ کیلو گرم به روش زایمان طبیعی در این مرکز آموزشی درمانی خبر داد. نامبرده اظهار داشت : در راستای ترویج زایمان طبیعی با هدف سلامت مادران و نوزادان، این مرکز با برگزاری دوره‌های آموزشی و آگاه سازی کلیه مادران باردار در مورد زایمان طبیعی، توسط ماماهای مجرب این مجموعه،در حال حاضر شاهد افزایش زایمان طبیعی در بیمارستان امام رضا (ع) هستیم و افزایش رو به رشد این آمار نتیجه تلاش های بی وقفه همکاران محترم می باشد.
این مقام مسئول ادامه داد که در همین راستا فرصت زایمان طبیعی حتی به مادرانی که سابقه سزارین در حاملگی های قبلی را دارند داده شده و با رضایت و تمایل خود بیمار و تحت نظارت متخصص زنان و زایمان و مامای مسئول بیمار ، این امکان به مادران داده شده است که ماهانه شاهد چندین مورد زایمان طبیعی بعد از سزارین می باشیم.
شکوفه سیفایی فرد مسئول بلوک زایمان بیمارستان امام رضا (ع) در حاشیه این خبر گفت: در تاریخ ۱۹خرداد ۱۴۰۰ با تمایل و رضایت مادر باردار به زایمان طبیعی بعد از دوبار سزارین در حاملگی های قبلی،نوزاد دختر با وزن ۴/۹۰۰کیلوگرم با نظارت مستقیم پزشک و ماما به روش طبیعی متولد و مادر و نوزاد با سلامت کامل جسمانی از بیمارستان ترخیص گردیدند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.