پیام تبریک دکتر بهزاد رضایی به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) دکتر بهزاد رضایی رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) طی پیامی ۲۹ فروردین و روز ارتش رابه تمامی ارتشیان تبریک گفتند.

متن پیام به این شرح است.
۲۹ فروردین برای همه مردم ایران اسلامی به ویژه دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی جزء به یاد ماندنی ترین و با شکوه ترین روزهای سال است. بدون تردید ارتشی که بر اساس دینداری، اخلاق مداری و کارایی و دفاع از مرز و بوم مملکت ایران اسلامی تشکیل شده است و ملت را سرمایه اصلی خود می‌داند، قادر است در تمامی عرصه‌های مدیریتی، سازندگی و دفاعی مدافع راستین نظام مبتنی بر ولایت فقیه حامی مستضعفین عالم باشد. بر کسی پوشیده نیست که اگر امروز قدرت های بزرگ و مزدورانشان در منطقه نمی‌توانند چشم طمع و نگاه خیانت آمیز به خاک جمهوری اسلامی ایران و منافع آن داشته باشند به دلیل وجود ارتش قدرتمند، سپاه قوی و بسیج مردمی است. اینجانب ایام الله مبارک شعبان المعظم و همچنین ۲۹ فروردین، این روز بزرگ را به تمامی ارتشیان قهرمان اعم از سربازان غیور، افسران شجاع، کارکنان مومن، فرماندهان مجاهد و خستگی ناپذیر و به ویژه خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون شما را دراستمرار دفاع از ارزش ها وآرمان های مقدس امام راحل(ره) تحت فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز(مد ظله العالی) را از ایزد منان خواستارم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.