پیام تبریک دکتر بهزاد رضایی به مناسبت روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر بهزاد رضایی رییس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) طی پیامی ۲اردیبهشت، روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سپاهیان و پاسداران جان بر کف در عرصه های مختلف ایثار و جهاد تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک آزادگی، سربلندی و امنیت امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای مومن و انقلابی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از فرهنگ عاشورا الگو می‌گیرد و با رشادت از ایران اسلامی دفاع می‌کنند و قدرت و شکست ناپذیری خود را در میادین عرصه های مختلف به اثبات رسانیده است. سپاهیان خستگی ناپذیر، در میادین سخت نبرد دفاع مقدس، دفاع از حرم و بحران های گوناگون و همچنین در یاری رساندن به هموطنان خود در عرصه‌های مختلف و از جمله در مبارزه با ویروس کرونا حضور یافته اند. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز و والامقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این روز را به سپاهیان و پاسداران عرصه‌های جهاد و شهادت تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات روز افزون آنان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.