پیام تبریک دکتر بهزاد رضایی رییس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک دکتر بهزاد رضایی رییس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت اعیاد شعبانیه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر بهزاد رضایی طی پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
سوم شعبان المعظم سالروز میلاد سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و نیز چهارم شعبان ولادت با سعادت بزرگ جانباز تاریخ حضرت ابوالفضل العباس (ع) به عنوان روز جانباز و پاسدار نامگذاری شده است.
بی تردید فداکاری و ایثار پاسداران و جانبازان این مرز و بوم بوده است که سربلندی و استواری نظام و میهن عزیزمان را تضمین نموده و جوانمردی و از جان گذشتگی این بزرگمردان تا ابد در تاریخ ایران زمین خواهد ماند. روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خود را سپر تیر دشمنان اسلام کرده و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند. اینجانب ضمن گرامیداشت اعیاد بزرگ شعبانیه به محضر پاسداران، جانبازان،بسیجیان و تمامی ایثارگران عرصه های جهاد و شهادت و همکاران مجموعه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، خصوصا همکاران شاغل در مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) و مردم شریف لارستان، سلامتی و توفیقات روز افزون آنان را در سایه عنایات الهی مسالت دارم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.