پیام تبریک رئیس بیمارستان امام رضا(ع)به مناسبت روز پزشک

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) دکتر غلامرضا خدادادی طی پیامی یکم شهریور ماه سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

هیچ سرنوشتی بیش از پزشک بودن نمیتواند فرصت، مسولیت و یا تعهد برای نوع انسان مقدر کند.پزشک در مراقبت از دردمند نیاز به مهارت تکنیکی، اطلاعات علمی و درک عملی و درک انسانی دارد و اوست که با بهره گیری از شجاعت،تواضع و عقلانیت، خدمتی منحصر به فرد برای هم نوعان فراهم میکند و عمارتی ماندگار از صفات ممتاز در درون خود بنا میکند.پزشک نه باید انتظاری بیش از این از سرنوشت خود داشته باشد و نه به کمتر از آن راضی شود.
اینجانب یکم شهریورماه زاد روز پزشک شهیر ایرانی،ابوعلی سینا و روز پزشک را به همه مدافعان سلامت ایران زمین ،مخصوصا همکاران محترم در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)،تبریک عرض نموده و برای همه شهدای سلامت آرزوی رحمت و علو درجات از خدای مهربان دارم.بی شک حماسه ایثار این انسانهای بی ادعا در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار خواهد ماند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.