پیام تبریک رئیس بیمارستان امام رضا(ع) به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

خانه » پیام تبریک رئیس بیمارستان امام رضا(ع) به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

پیام تبریک رئیس بیمارستان امام رضا(ع) به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) دکتر بهزاد رضایی طی پیامی این روز بزرگ را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
۱۲ فروردین سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود در تاریخ کشور عزیزمان
نامگذاری گردیده است. این روز جلوه ای از وعده حق خداوند تبارک و تعالی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پر طنین ملت فرهیخته، فهیم و بصیر ایران به برپایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است. این روز مقدس سند آزادی و استقلال ملت ایران و زمینه ساز حکومت عدل الهی و سرآغاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیامدارانی است که از معنویت گسسته و سعادت و کمال خود را در پیروی از امیال هواهای نفسانی خود می پندارند. اینک به پاس آن انتخابات راستین، جمهوری اسلامی ایران بر فراز قله رفیع مقاومت اسلامی ایستاده و شاهد دستاوردهای آن یعنی شکوه، عظمت و استقلال هستیم. اینجانب روز جمهوری اسلامی ایران را به ملت شریف، شجاع و همیشه در صحنه ایران به خصوص مردم متدین و ولایتمدار لارستان و پرسنل مجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان تبریک عرض نموده و موفقیت همکاران را در راستای آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.