پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) لارستان به مناسبت روز معلم و استاد

دکتر بهزاد رضایی رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) با صدور پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه، روز و هفته بزرگداشت مقام معلم را به معلمان و اساتید گرامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) متن پیام بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

معلم متحول کننده جان لایعلم انسان ها به روان عالم است. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)
عالم مبهوت عظمت پروردگاری است که دانش، خرد و معرفت را زینت سروری آدمیان قرار داد و در کلام نورانی به قلم سوگند یاد کرد. تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی داشته تا مسیر هدایت را بشر بیاموزد. به راستی چه مقامی والاتر از معلمی است که باروری اندیشه، انسان سازی، کمال بخشی، سخت کوشی و خردورزی، رسالت راستین و الهام بخش وجود اوست. تلاش و کوشش اساتید در امر گرانمایه تربیت و پرورش نسلی جوان و آرمانگرا برای اعتلای ایران اسلامی، حقیقتا شایسته سپاس و شایان ستایش است. بی شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل آینده ساز جوان است و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ و جامعه باید در نظر داشت که تکریم معلمان تکریم جامعه است. اینجانب ضمن گرامی داشته سالروز شهادت استاد مطهری، روز معلم و استاد را به محضر معلمان و اساتید فرهیخته شهرستان لارستان، خصوصاً اساتید دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان که در راه تعلیم و تعلم با از خودگذشتگی و دلسوزی در جهت ارتقاء سطح علمی تلاش وافر دارند تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون و سلامتی و سربلندی همه اساتید و معلمان محترم را از خداوند متعال مسئلت دارم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.