پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت روز جهانی ماما

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش درمانی امام رضا(ع) دکتر بهزاد رضایی ۱۵ اردیبهشت روز جهانی ماما را به جامعه مامایی تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی ماما، روز ارج نهادن به صبوری و سلوک همکاران فرهیخته‌ای است که با مهربانی و عطوفت زندگی را معنا می بخشند و اولین طلیعه حیات انسانی پاک، نوزادی با سرشتی آسمانی را رقم می زند. شما به حق نقش مهمی در کنترل و مراقبت های مادر و جنین و بهتر بگویم دو انسان را عهده دار هستید و این نقش خطیر و ارزشمند موهبتی است که خداوند متعال به شما عطا فرموده است. شما اولین کسی هستید که نوزاد متولد شده را به آغوش مادر می سپارید. جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده علوم پزشکی کشور، به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص خویش که همواره نوید بخش حیات، نشاط و سلامت برای خانواده و جامعه بوده و با توفیقات چشمگیر و خدمات ارزنده در جهت تامین سلامت مادر و کودک مایه مباهات نظام سلامت کشور به شمار می آیند. اینجانب نیز ۱۵اردیبهشت روز جهانی ماما رابه ماماهای مجموعه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، خصوصا ماما های شاغل در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) تبریک عرض نموده و سلامتی، سربلندی و طول عمر با عزت را برای آنان از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.