پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر بهزاد رضایی طی پیامی میلاد با سعادت امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام ای حضرت سلطان عشق
یا علی موسی الرضا ای جان عشق
السلام ای بهر عاشق سرنوشت
السلام ای تربت باغ بهشت

دمیدن آفتاب امامت از افق خانه امام موسی کاظم (ع) جلوه ای دیگر از رحمت الهی بر عالمیان بود. امامت از دیدگاه اهل بیت کاروانی است که باری از معرفت، تقوا و اخلاص دارد. چشممان روشن، که در تاریکخانه تاریخ، از خانه ولایت، خورشیدی دیگر برکشید و در تداوم راه، از مدینه تا طوس را پیمود و از برکت این هجرت، ایران برای همیشه در چشم انداز پرتو امامت قرار گرفت. اینک خورشید دین از خاک خراسان می تابد و میلاد علی بن موسی الرضا (ع) است و ایران به اقیانوس عرفان علوی و رضوی و موسوی وصل است. چرا که مرقد هشتمین امام، به عنوان یکی از چهارنگین گرانبها در این مملکت می درخشد. اینجانب نیز فرا رسیدن ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به کلیه پرسنل مجموعه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان بالاخص پرسنل مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) و مردم شریف لارستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.