پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا

خانه » پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان با صدور پیامی فرارسیدن ۹ اردیبهشت ماه، روز ملی شورا را به کلیه اعضای شورای اسلامی شهر و روستای منطقه لارستان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) متن پیام دکتر بهزاد رضایی بدین شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکس با خردمندان مشورت کند از پرتو خردها روشنایی گیرد.امام علی (ع)
سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران، نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت. نهم اردیبهشت ماه یادآور یکی از روزهای مهم و سرنوشت ساز در تاریخ پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا و نشانه ای از استقرار مردم سالاری دینی در کشور ما می باشد. بدون تردید استمرار مشارکت آگاهانه و همکاری مسئولان نهاد ارزشمند شورا با سازمان بهداشت و درمان، خصوصاً در چند ماه اخیر برای مقابله و مبارزه با ویروس کرونا نقش چشمگیری در اجتماعی نمودن پدیده سلامت و ارتقاء پایدار شاخص‌های توسعه انسانی و اجتماعی در شهرستان لارستان خواهد داشت. وظیفه خود می‌دانم تابه نمایندگی از تمامی فعالان حوزه بهداشت و درمان، این روز را به تمامی اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در سراسر شهرستان لارستان که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می‌کنند و با امانت، کفایت، درایت، کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند، تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.