پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت عید سعید غدیر خم

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) طی پیامی فرارسیدن عید غدیر خم را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) در متن پیام دکتر بهزاد رضایی آمده است:
بسمی تعالی
الحمد و لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب

واقعه غدیر نشانه و رمزی از تداوم خط نبوت و نقطه تلاقی آن با امامت است. غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، بر انگیزاننده ترین ستایش و دست های بلندی است که انسان خاکی را به افلاک می کشاند. واقعه غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید. غدیر تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی (ع) است. غدیر عید پیمان و میثاق و عهد است. غدیر عید عدالت و رهبری است. عید ولایت و امامت فرامیرسد و شیعیان جهان به شکرانه تکمیل دین و اتمام نعمت همگان با عرشیان و فرشیان، این روز بزرگ را جشن خواهند گرفت. غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ولایت و تبریک عید سعید غدیر خم، سالروز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را صمیمانه به عموم مسلمین به ویژه مردم شریف شهرستان لارستان و کارکنان و پرسنل مجموعه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین علیه السلام محسوب و هر چه زودتر شاهد نابودی ویروس منحوس کرونا باشیم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.