پیام تبریک ریاست بیمارستان امام رضا(ع) به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

پیام تبریک ریاست بیمارستان امام رضا(ع) به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) دکتر امین والی پور طی پیامی ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است.
کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است. پرستاری بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خداوند، پرستاران، ایثارگران و تلاشگران گمنام جبهه سلامت هستند که روح زندگی را در تن رنجور بیماران می دمند. پرستاری علم و هنری است که قدمتی به بلندای تاریخ بشریت دارد و می توان اوج شکوه و عظمت این حرفه را زمانی درک کرد که حضرت زینب (س) به عنوان نماد پرستاری اسوه و الگو میشود. او که علاوه بر پرستاری از مجروحان کربلا پرستار نهضت و مکتب اسلام شد. اینجانب پرستاران مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) را خدوم، صبور، توانمند و شایسته بهترین ها می دانم و به نوبه خود ولادت بانوی فصاحت و بلاغت و مظهر مهربانی و عطوفت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به این بزرگواران و سایر پرستاران شاغل در مجموعه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دستان شفابخشتان همیشه پرتوان و دریای دانشتان همواره بیکران باد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.