پیام تبریک رییس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت سال نو

پیام تبریک رییس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت سال نو

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر بهزاد رضایی رییس مرکز آموزشی درمانی (ع) به مناسبت آغاز سال جدید در پیام نوروزی خود ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید، از زحمات و تلاش و کوشش بی بدیل همگی همکاران عرصه سلامت تقدیر نمود.
متن کامل پیام بدین شرح است:
یا مقلب القلوب و الابصار*یا مدبر اللیل و النهار*یا محول الحول والاحوال*حول حالنا الی احسن الحال
نوروز، صحیفه ای ملون از سرزندگی و طراوت و روایتگر فرهنگ غنی ایران زمین است که از نیاکان پاکمان به یادگار مانده و همه را به نو شدن و نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال پروردگار از برای تجدید حیات دعوت می‌کند. این ایام فرصتی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار و هر گونه سیاهی دل و جان عینیت می یابد.
اینجانب آغاز سال جدید را به همه مردم شایسته و قدرشناس شهرستان لارستان، همکاران حوزه سلامت و خصوصا کادر درمان و پرسنل مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) و خانواده های محترمشان تبریک گفته و از درگاه خداوند بهترین ها را برایشان آرزومندم.
امیدوارم در سال جدید نیز راه پر افتخار خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس لارستان را با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با همدلی و مشارکت همه دلسوزان سپری نماییم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.