پیام تبریک معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان و سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) و روز پدر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر امین والی پور طی پیامی ولادت امیرمومنان حضرت علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.

در پیام تبریک دکتر والی پور اینگونه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه رجب ماه میلاد یگانه مردی است که در خانه کعبه چشم به جهان گشود. ماه رجب ماه نزول رحمت الهی و ماه استجابت دعاست و ایزد منان با حکمت بی منتهای خود، میلاد فرخنده یاور همیشگی پیامبر اسلام را در این ماه قرار داده تا محبت خود را در این ماه بر عرشیان و فرشیان تمام نماید. پیرو امیرالمؤمنین بودن به معنای گام برداشتن در مسیر الهی اوست.
اینجانب فرا رسیدن ۱۳ رجب، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر را صمیمانه به همه همکاران مجموعه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان خصوصا پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) که با از خودگذشتگی و فداکاری در جبهه مقابله با ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و همچنین پدران گرانقدر و فداکار تبریک وتهنیت عرض می‌نمایم. امید است با استعانت از خداوند منان، با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیرمومنان در تمام ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.