پیام تسلیت دکتر عنایت عاقل رئیس بیمارستان امیدوار اوز به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س)

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیدوار اوز دکتر عنایت عاقل رئیس بیمارستان امیدوار اوز در پیامی سالروز وفات حضرت خدیجه کبری ( س ) را تسلیت گفت.متن تسلیت بدین شرح است :

« بسمه تعالی »

سلام خدا بر خدیجه(س) نور چشم محمد(ص) که آرامش در نگاهش بود و عشق به معبود یکتا در کلامش! سلام خدا بر اولین زنی در زمین که حضرت محمد(ص) را با هر آنچه داشت، باور کرد و پشت سر آفتاب وجودش، قامت بست و بدان‌سان لایق سلام جبرئیل شد. حضرت محمد(ص) از روزگار جهل و شرک، رنج‌ها و زخم‌ها دیده بود و خدیجه(س) آمده بود تا مرهمی باشد بر آن همه درد و رنج.

اُمّ المؤمنین، حضرت خدیجه کبرى در عفت، نجابت، طهارت، سخاوت، حسن معاشرت، صمیمیت، صداقت، مهر و وفا با همسر، کم‌نظیر بود و ایشان را در آن عصر، طاهره و سیده نساء قریش مى‌خواندند و در اسلام یکى از چهار بانویى که بر تمام بانوان بهشت فضیلت و برترى دارند

اینجانب وفات جان‏گذار همسر با وفای رسول خدا صلی‏الله‏علیه‏و‏آله ، یاور و حامی مصطفی، همراه خاتم الانبیاء، نماد ایمان و تقوا، همسر عصاره هستی، سمبل صلابت و استواری، افتخار بانوان گیتی، بزرگ بانوی اسلام، حضرت خدیجه کبری بر تمام مسلمانان جهان، به ویژه بانوان ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم.

دکتر عنایت عاقل

رئیس بیمارستان امیدوار اوز

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.