پیام تقدیر و تشکر رئیس بیمارستان امام رضا (ع) از خیرین

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) دکتر غلامرضا خدادادی طی پیامی از خیرین شهرستان لارستان تقدیر و تشکر کرد.
متن پیام بدین شرح آمده است:
با احترام و عرض ارادت
کارنیکوی انفاق و کمک به عزیزان موهبتی است که خداوند بزرگ هر کسی را نصیب نخواهد کرد.شما سروران که با محبت ها و عنایت های خویش در کمک به کادر درمان و بیماران، پیش قدم و در این راستا و با کمک های مادی و معنوی خود بیمارستان امام رضا (ع) را در اوج پیک پنجم بیماری کرونا و این شرایط سخت یاری گر بوده اید و هستید در نزد خداوند تعالی از مقربانید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام بر خود فرض دانسته از حسن التفات عمل نیکوی شما عزیزان مراتب تقدیر و تشکر خود را به خصوص از بنیاد نیک اندیشان هاشمی زاده، خانواده محترم راستی لاری،خیرین موسسه صابرین شهر خور، هیئت خدمتگزاران حسینی، کلیه هئیت های مذهبی شهرستان و همه همشهریانی که ما را در وضعیت و شرایط یاری و با این مرکز همکاری نموده اند اعلام نمایم و از آن کریم دانا و بینا، خیر دنیا و آخرت شما نیکوکاران ارجمند را مسئلت و در روز قیامت ماجور درگاه حضرت احدیت باشید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.