کاهش قابل توجه مراجعات مردمی جهت اهداء خون

کاهش قابل توجه مراجعات مردمی جهت اهداء خون

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام (ع) دکتر بهزاد رضایی سخنگوی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان و رئیس بیمارستان امام رضا (ع) از کاهش مراجعات مردمی به انتقال خون جهت اهداء خون خبر داد. وی در این باره افزود:با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع بیماری کرونا در کشور متاسفانه با کاهش چشمگیری از مراجعات مردمی جهت اهداء خون در روزهای پایانی امسال مواجه هستیم.
*مردم نگران شیوع بیماری کرونا در هنگام اهداء خون نباشند.
ایشان در مورد نگرانی مردم از شیوع بیماری کرونا در هنگام اهداء خون تصریح کرد:با رعایت کامل اصول بهداشتی و موازین ضد عفونی در مراکز انتقال خون و مراقبت‌های بهداشتی فردی خونگیری از افراد متقاضی انجام و هیچ‌گونه نگرانی از بابت شیوع بیماری کرونا نداشته باشند. ایشان از مردم شریف و ولایتمدار لارستان درخواست نمود در صورت داشتن شرایط جسمی مناسب جهت اهداء خون جان بیماران را نجات دهند و با این امر خداپسندانه و انسان دوستانه یاری گر بیمارانی باشند که برای نجات جان خود نیاز به خون دارند. دکتر رضایی خاطر نشان کرد:اهداء خون یک امر مستمر و ضروری جهت بیماران تالاسمی – هموفیلی – سرطانی و سایر اعمال جراحی است که در همه شرایط به خون و فرآورده های آن نیازمند می باشند. همشهریان عزیز و محترم می‌توانند همه روزه با مراجعه به پایگاه انتقال خون نسبت به اهداء خون خود اقدام و با این کار خداپسندانه از اجر معنوی و اخروی آن برخوردار گردند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.