یک مادر ۲۷ ساله لارستانی صاحب نوزادان سه قلو شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) لار؛ یک مادر ۲۷ ساله لارستانی صاحب نوزادان سه قلو شد.

این مادر ۲۷ ساله با عمل سزارین دو پسر و یک دختر به دنیا آورد که این عمل توسط دکتر مریم غفوری، متخصص زنان و زایمان که با نظارت متخصص بیهوشی دکتر محبی؛ متخصص اطفال دکتر محمد آزادگان و تیم اتاق عمل صورت گرفت.

نوزادان با حال مساعد در بخش و تحت نظر متخصص نوزادان و کادر درمانی قرار دارندوهمچنین مادر این نوزادان نیز در بخش زنان تحت مراقبت است.

دکترمحمد آزادگان در حاشیه این خبر افزود:

در راستای ترویج زایمان با هدف سلامت مادران و نوزادان، این مرکز با برگزاری دوره‌های آموزشی و آگاه سازی کلیه مادران باردار در مورد زایمان، توسط ماماهای مجرب این مجموعه،در حال حاضر شاهد افزایش زایمان در بیمارستان امام رضا (ع) هستیم و افزایش رو به رشد این آمار نتیجه تلاش های بی وقفه همکاران محترم می باشد.
‎─┅═༅~~~~~ ༅═┅─
در ادامه این خبر به ملاقات پدر و مادر این نوزادان رفتیم و مصاحبه ای با این والدین کردیم
عرض تبریک به شما خانواده محترم
آرزو می کنیم این لحظات خاص همیشه براتون گرامی باشه و خاطرات شادی براتون رقم بزنه

۱- نظرتون در مورد خدمات بیمارستان:

بسیار عالی، کارکنان بالیاقت ، بادرایت و شایسته به صورتی که زمان را یارای تشکر از آنها نیست و قلم رایارای نوشتن، امیدوارم که خدمات ارزنده مورد حمایت مسئولین زیرربط قرار گیرد.

─┅═༅~~~~~ ༅═┅─
۲- لطفا چند توصیه به جوانان در خصوص ترویج فرزندآوری:

فرزند صالح گلی از گلهای بهشت است. جوان های عزیز امید مومنان را حضرت فاطمه را الگوی خود قرار دهند و با قصد اینکه فرزندانشان سربازان آقا امام زمان باشند
─┅═༅~~~~~ ༅═┅─

۳- احساستون در مورد سه قلوها:

در انتها خوشحالی آقا امام زمان و حضرت آقا که دوسرباز به سربازانشان اضافه شد و دیگری حضرت زینب از این سربازان حمایت کند. بسیار خوشحالم که بتوانند افرادی سالم ، خدمتگزار به اسلام و تمامیت از نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.باسپاس از همه پرسنل مکرم و معزز

📌روابط عمومی مرکز آموزشی
درمانی امام رضا (ع) لار

.

 

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.